«Справжні власники грального бізнесу працюють через підставних осіб та уникають відповідальності», – слідчий Нацполіції Київщини

01.10.2019 16:00

Гральні пристрої, системні блоки, готівка, арсенал алкоголю, підставки для гральних приладів та стільці для гравців – усе це було вилучено правоохоронцями під час рейду на підпільне казино у Василькові за наводкою місцевих активістів. Докладніше про це – у репортажі Марії Гураль з місця подій.

Заклад, діяльність якого пов’язують з місцевим підприємцем Василем Гедзиком, працював цілодобово, клієнтів пропускали за списками та телефонними дзвінками. А приміщення було під наглядом шістнадцяти камер відеоспостереження.

Дівчата, які того дня працювали за барною стійкою, категорично відмовились коментувати ситуацію.

Як повідомили у поліції, з закладу вилучене гральне приладдя, гроші, алкоголь

Хто насправді «тримав» цей клуб – достеменно з’ясувати так і не вдалось. Та ось крапку в ситуації з так званими «Лото Маркетами» ставити зарано. Тож знімальна група «СтопКору» вирушила в Калинівку. Саме тут проживає Василь Миколайович. І вже дорогою до нього, в самому центрі, бачимо ще один гральний заклад.

Як дізнались представники «СтопКору», він також не належить компанії М.С.Л. Тож ми спробували отримати відповідь на всі запитання від Василя Гедзика. Утім останній, почувши назву «Стоп корупції», просто зачинив двері перед журналістами.

Отже, розмова з так званим бізнесменом виявилась короткою. Та все ще залишається відкритим питання, чому ці заклади працюють і донині.

«Як правило, організатори не перебувають в цих закладах, замість них там знаходяться зовсім інші особи, які згодом просто притягуються до відповідальності», – коментує заступник начальника слідчого відділу Васильківського ВП ГУНП в Київській області Микола Дмитров.

Справжні ж організатори грального бізнесу залишаються в тіні та уникають відповідальності, а щоб захистити свою незаконну сферу діяльності, починають наймати так званих «охоронців». Саме така ситуація була і з підпільним клубом, який було накрито поліцією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини