Справу про напад на журналістів у штабі кандидата Приходька передали до суду

19.07.2019 15:53

Слідчий та прокурор закінчують підготовку обвинувального акту у справі про напад на журналістів «СтопКору» з боку представника штабу кандидата у нардепи Приходька – Олександра Чалого. Усі матеріали незабаром передадуть до суду. Про це повідомив правозахисник «Стоп корупції» Володимир Циганов.

Чоловік кинувся на правозахисника "Стоп корупції"
Напад на журналістку "СтопКору" Марію Гураль

Нагадаємо, напали на знімальну групу "СтопКору",13 червня, у Прилуках на Чернігівщині. Медійники мали намір потрапити на публічний захід, де один з кандидатів у депутати зустрічався з громадськістю. Знімальна група хотіла перевірити наявну інформацію щодо підкупу виборців на цьому заході. Дані про імовірні порушення надійшли на "гарячу лінію" проекту. Нападником виявився заступник начальника штабу кандидата в народні депутати Приходька, Олександр Чалий – його затримали.

Нападник - заступник начальника штабу кандидата в народні депутати Приходька, Олександр Чалий

15 червня, суд призначив нападнику запобіжний захід у вигляді 15 діб під цілодобовим домашнім арештом.

26 червня в місті Прилуки на Чернігівщині, відбувся масштабний рейд та акція протесту команди "Стоп корупції", щоб донести до місцевих органів влади інформацію про резонансне побиття журналістів та факти порушення виборчого законодавства, що відбулись в місті. Активісти з 16 осередків навідались до місцевих органів влади та правоохоронців і вимагали покарання для нападника – представника виборчого штабу кандидата Приходька Олександра Чалого.

Борис Приходько

Читайте також: «Ми – не СБУ»: у пропрезидентській партії не перевіряють потенційних мажоритарників».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини