До справи про мільярдні експортні оборудки у Херсоні причетний Владислав Мангер?

13.12.2019 08:17

У Херсоні правоохоронці викрили схему ухиляння від сплати податків на сотні мільйонів гривень: протиправний механізм мінімізації платежів до держбюджету організували власники комерційної структури, що займається експортом сільськогосподарської продукції.

Фото: Служба безпеки України

Оборудку проводили в два етапи: спочатку махінатори за готівку закуповували гуртові партії сільгосппродукції у місцевих виробників. Далі товар експортували за кордон за фейковими документами із заниженою вартістю. Доходи від реалізації продукції зловмисники спрямовували на рахунки зарубіжних компаній.

Лише в цьому році обсяг протиправних експортних операцій перевищив 1 мільярд гривень. Кінцеву суму, на яку аферисти нагріли держбюджет, ще встановлюють співробітники СБУ, але вже відомо, що вона сягає сотень мільйонів.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи і на території Херсонського морського торгового порту правоохоронці вилучили чорну бухгалтерію, документи і техніку, що підтверджує незаконну діяльність.

За непідтвердженою офіційно інформацією, обшуки тривають на зерноперевалці, що входить до складу активів очільника Херсонської обласної ради Владислава Мангера. Про це повідомляє сайт 0552 з посиланням на пресслужбу СБУ та власні інсайдерські джерела.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини