Справедливість буде відновлена: у Херсоні покарають корумпованих високопосадовців

19.07.2019 12:22

Херсонських корумпованих високопосадовців покарають за махінації, тиск на бізнес та фабрикацію кримінальних справ, заради персональної фінансової вигоди.

«Саме таке доручення дав президент України Володимир Зеленський голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву», – повідомляють ЗМІ.

Нагадаємо, 13 липня президент представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

ГО «Стоп Корупції» зі свого боку , планує уважно спостерігати за реалізацією антикорупційних заходів новопризначеним очільником ОДА. Адже ще 8 липня журналісти та представники «СтопКору» відвідали Херсон, з метою запобігання незаконних дій з боку керівництва ДФС у Херсоні та області.

Зустріч представників ГО “Стоп корупції”, потерпілої сторони та її захисників із керівництвом ГУ ДФС

Зазначимо, що майже два роки відбуваються спроби тиску щодо однієї з будівельних компаній міста. Безпідставно відкриті кримінальні провадження, низка податкових перевірок, ігнорування судових рішень та інші незаконні дії – все це яскраве свідчення нехтування законом посадовими особами ДФС та співробітниками податкової поліції.

Зустріч представників ГО «Стоп корупція» та адвокатів підприємства з керівництвом ДФС у м. Херсоні та Херсонській області , що відбулася 8 липня, не дала жодних результатів. Але при цьому, керівник ДФС у Херсонській області Ігор Клим, неодноразово наголошував на корумпованості суддів і запевняв у власній відкритості та сприянню підприємництву. Попри обіцянки негайно розібратися у справі та припинити беззаконня, ніяких конкретних дій досі не зроблено.

ГО “Стоп корупції” заявляє про старт моніторингу за дотриманням законодавства податківцями на Херсонщині. Найблищим часом вся зібрана нашими журналістами інформація буде передена в адміністрацію президента України та голові Херсонської обласної державної адміністрації - Юрію Гусєву. Сподіваємось, вони не проігнорують факти та зроблять всі необхідні кроки для припинення незаконного тиску на бізнес та знищення корупції.

А ми в свою чергу будемо висвітлювати події та інформувати громадськість про хід антикорупційної реформи у Херсоні.

Читайте також: "Генінспекція ГПУ міняє орієнтацію? Прокурори шукали корупцію на будівництві".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини