Справа вже у правоохоронців: у Харкові підліток жорстоко побив дівчину на очах у ровесників (відео 18+)

У Харкові 16-річний підліток жорстоко побив дівчину на очах у ровесників. Потім на колінах просив пробачення. Відео інциденту оприлюднив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає "УНН".

Pobyttya
Фото: скріншот

"16-річний мерзотник у Харкові вирішив самостверджуватися через жорстоке побиття дівчаток. Спочатку його зловили однолітки і змусили, стоячи на колінах, вибачатися перед побитими ним дівчатами. А тепер ще доведеться відповісти і перед законом і отримати судимість", - зазначив Геращенко у підписі до відео у Facebook.

Заступник голови МВС задався питанням з приводу хлопця, "чим думали його батьки,.. як вони виховували Тараніка Олександра Ігоровича 17.08.2004" і чому його не зупинили присутні під час інциденту ровесники.

З його слів, з інцидентом буде розбиратися слідчі поліції, прокурор і суд.

Згідно зі звітом Нацполіції, у 2020 році у середньому кожні три години стававс один злочин проти дитини. Минулого року поліцією зареєстровано загалом майже 3400 злочинів, скоєних стосовно дітей, з яких 2200 розкриті та направлені до суду. Кількість злочинів проти дітей торік скоротилася на 16%, у порівнянні з 2019 роком.

При цьому минулого року діти скоїли майже 4400 злочинів. Трохи менше половини з них – тяжкі та особливо тяжкі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини