Справа Шеремета: прокурори проситимуть продовжити термін розслідування

29.01.2020 21:34

Слідчі у справі вбивства журналіста Павла Шеремета будуть просити Офіс генерального прокурора продовжити строки досудового слідства.

Термін досудового розслідування завершується у лютому. Однак його можуть продовжити до червня 2020 року. Зокрема, за словами прокурора, це необхідно "для встановлення істини у справі", передає "Коментарі" посилаючись на "Hromadske".

"Ще потрібно провести додаткові слідчі дії, експертні дослідження, в тому числі - експерименти, допити і тому подібне", - сказав прокурор у справі Сергій Зузак, .

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва вирішив залишити в СІЗО підозрюваного в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета ветерана АТО Андрія Антоненко. Захист наполягав на зміні запобіжного заходу, аргументуючи це тим, що прямих доказів проти підозрюваного слідство не надало. Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у справі Шеремета допитали відомого українського співака. Положинський розповів, що спілкування проходило у присутності одного з адвокатів підозрюваного Андрія Антоненко.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X