Справа про захоплення фіскалами в заручники підприємця у Дніпрі зрушила з мертвої точки

08.07.2019 18:15

Запити відправили – очікують на відповіді. У ГПУ відреагували на акцію протесту через взяття працівниками ГУ ДФС Дніпропетровщини у заручники підприємця. Відомство надіслало запити у ДФС та прокуратуру Дніпра. Про це учасників акції повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

«ГПУ направили відповідні запити для отримання роз'яснення в територіальні відділи ДФС та прокуратури м. Дніпро та в ДФС України. Чекаємо певні відповіді», – зазначив Лисенко.

Нагадаємо, 5 липня у Дніпрі почалася акція протесту під будівлею ГУ ДФС Дніпропетровщини через податківців, які 21 день утримували у заручниках підприємця Кирила Суворова. Там мітингувальники розбили наметове містечко і оголосили про безстрокову акцію протесту.

«27 травня 2019 року працівники ГУ ДФС у Дніпропетровській області відкрили кримінальне провадження №№ за незрозумілих підстав щодо ТОВ «Софт ОІЛ» (компанія-продавець мастильних матеріалів) та її керівника Кирила Суворова, арештували продукцію, що надійшла до митного пункту оформлення у Миколаєві. Пізніше працівники митної поліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під час зустрічі з директором фірми фактично здійснюють його викрадення та привозять на проведення допиту, пізніше – на постійне утримання на бази відпочинку Дніпропетровщини. Фактично громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримано (обмежено волю) на строк у майже місяць», – зазначають учасники акції.

Чоловіка утримували протягом трьох тижнів. При цьому працівники податкової міліції взагалі відхрещувалися від Кирила та запевняли родичів, що не знають про його місце перебування.

Згодом перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це «програмою захисту свідків».

Через цю резонансну справу акцію протесту провели також під ГПУ, ДБР та ДФС України.

Читайте також: "Паркан за ніч: у Дніпрі під ДФС встановили огорожу, щоб завадити акції протесту (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини