Справа про браковані БТРи: директор Харківського машинобудівного заводу має надати інформацію протягом доби (фото)

Керівництво "Укроборонпрому" дало добу директору Харківського конструкторського бюро з машинобудування (ХКБМ) аби спростувати або підтвердити інформацію про браковані БТРи, які отримало Міноборони на озброєння. 

Директор Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. Морозова (ХКБМ) Яков Мормило отримав наказ терміново створити комісію і протягом доби провести верифікацію оприлюднених фотографій та інформації щодо стану корпусів для виготовлення БТР-4Е за контрактом з Міністерством оборони України.

Для з’ясування обставин керівництво "Укроборонпрому" запросило до Києва директора та власника "Лозівський ковальсько-механічний завод" (ЛКМЗ) з вимогою пояснити оприлюднену інформацію.

Безвідносно результатів перевірок Державний Концерн "Укроборонпром" пропонує Управлінню військових представництв Міністерства оборони України повторно перевірити усі корпуси виробництва "Лозівський ковальсько-механічний завод", що перебувають на цей час у виробництві.

У випадку виявлення браку або технологічних недоліків, Державний Концерн "Укроборонпром" буде вимагати від співвиконавця контракту виконати свої зобов’язання щодо якості продукції згідно з вимогами технічної документації у повному обсязі та за власний рахунок, повідомляє пресслужба Міноборони.

Інформація про брак в поставлених на ХКБМ Лозовським КМЗ перших трьох корпусів для виготовлення БТР-4 оприлюднена директором інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергієм Згурця в Facebook.

У публікації йдеться, що корпуси прибули з браком, на них є тріщини, а на "непровареній і потрісканій броні стоїть клеймо військового представництва Міноборони". Публікація супроводжується рядом отриманих Згурця фотографій.

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини