Справа Новоград-Волинського “Нотр-Даму” зрушила з мертвої точки – депутати виділили перший транш коштів

25 квітня в місті Новоград-Волинський на Житомирщині відбулось засідання міської ради, на якому було вирішено виділити перший транш коштів у розмірі 350 тисяч гривень на проектну документацію з реконструкції кінотеатру-погорільця. Про це з місця події повідомив активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

Крім того, депутати проголосували щодо виділення коштів на початкову ліквідацію наслідків пожежі.

Наступним етапом передбачають проведення тендеру на реконструкцію будівлі.

На сесії також були присутні небайдужі представники громади, активісти громадських організацій, а також місцеві спортсмени, які раніше займались у згорілому Молодіжному центрі.

Зазначимо, що тривалий час місцева влада не діяла й ігнорувала питання відновлення будівлі. Однак після масштабної акції протесту, проведеної правозахисниками "Стоп корупції" за ініціативи президента федерації боксу м. Новограда-Волинського Леоніда Плісака та координатора ГО "Стоп корупції" в Житомирській області Олександра Ігнатьєва, взялась за діло.

Нагадаємо, що в травні 2018 року внаслідок навмисного підпалу в трьох місцях приміщення дуже постраждало – у нього практично повністю вигорів дах. Пожежа сталася після ремонту та відкриття оновленого кінозалу. На ліквідацію наслідків мерія сплатила приватній компанії 88 531,00 грн. На ці гроші побудували паркан навколо будівлі кінотеатру.

Лише через 5 місяців після підпалу мерія міста Новоград-Волинський уклала договір з київською фірмою на виготовлення технічної документації з реставрації будівлі на суму понад мільйон гривень. Сьогодні було прийнято рішення виділити перший транш з цієї суми в розмірі 350 тисяч гривень.

Раніше ми писали: "Разом ми сила! – Після масштабної акції протесту в Новограді-Волинському відкрився відокремлений підрозділ ГО "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини