Справа експрезидента Порошенка: Печерський суд знову відклав засідання

Печерський суд оголосив перерву в засіданні щодо обрання запобіжного заходу експрезиденту Порошенку. Слухання продовжать 8 липня об 11:00.

Poroshenko
Фото: Прямий

Під час сьогоднішнього засідання сторона обвинувачення просила обрати Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 8 днів до 10 липня. Зокрема, 10 липня закінчується термін розслідування справи щодо Порошенка. Водночас, вже є клопотання прокуратури про продовження термінів розслідування.

Після засідання Порошенко подякував усім українцям, які стали стіною і не дали вчинити свавілля.

"Ми ще не перемогли, але вони знову злякалися і втекли, коли ми у черговий раз викрили факти злочину і фальсифікації. Коли вони побачили заяви наших європейських партнерів щодо фактів політичного переслідування. Ми — лідируюча опозиційна сила, ми зміцнюємо державу, а не знімаємо відосики. Ми — патріотичні, потужні, сильні українці, які точно створюють альтернативу некомпетентним, безглуздим новим обличчям, які сповідують принцип «какая разница». Наша пропозиція проста: або спільно будуємо Україну, або купуйте квиток до Ростова!", – зазначив Порошенко, передає "Великий Київ".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини