Сполучені Штати готові поставляти в Україну зброю

Сполучені Штати Америки висловили готовність в майбутньому передавати Україні озброєння. Робити вони це будуть в рамках вже поточних домовленостей. Про це заявив радник американського президента з нацбезпеки Джейк Салліван, повідомляє "ZN.UA" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

USA Ukraine
Фото: УНН

"Ми готові діяти в уже існуючих рамках. У минулому ми вже організовували поставки в Україну... І ми будемо готові в майбутньому розглядати її запити і поставляти деякі види продукції військового призначення", - сказав він, виступаючи на онлайн форумі інституту Аспена.

Він уточнив, що мова йде виключно про тих поставках і тих видах озброєння, про які сторони вже мають домовленості. Також він позитивно відзначив дії Росії, яка відвела частину військових сил від кордону з Україною.

"Ми взяли до відома, що вони відвели значну частину сил від кордону, повернули їх на місця постійного базування. Це - конструктивний крок", - сказав Салліван.

Раніше повідомлялося, що США надали Збройним силам України нову допомогу безпеки на суму $7,85 млн. А Загальна допомога США, починаючи з 2014 року, склала вже понад 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що комітет Сенату США з міжнародних справ підтримав законопроект про партнерство з Україною у сфері безпеки. Документ передбачає збільшення обсягів американської військової допомоги Україні в 300 млн доларів на рік, в тому числі, надання летального озброєння.

В кінці грудня 2020 Сенат США підтримав оборонний бюджет з допомогою Україні і санкціями проти "Північного потоку-2".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у TikTok "заборонили" критику президента РФ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини