Спочатку вибори — потім земля? Як у Карпатах влада шантажує людей

25.06.2020 15:39

Хочете отримати свої земельні ділянки — чекайте на вибори. Голова Славської ОТГ Бега заявив, що місцеві жителі зможуть оформити свої наділи не раніше ніж восени. Про це він сказав на сесії Сколівської райради. Про це з місця подій повідомляє журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Slavske1
Жителі Карпат захищають своє право на землю. Фото: СтопКор

«Бега почав свій виступ на сесії зі спроби дискредитації громадських активістів, які виступили на захист селян. А після заявив, що люди зможуть отримати свої землі аж восени (після виборів).

Також Бега офіційно заявив, що буде лобіювати створення курорту у місцевості», — зазначає журналістка.

Slavske2
Чиновники з Карпат замішані у дерибані землі. Фото: СтопКор.

На засідання Сколівської райради прийшли жителі кількох сіл. Вони відстоювали своє законне право жити на батьківській землі. Адже місцева влада хоче віддати 400 гектарів землі інвестору під курорт.

«Дайте мені просто спокійно пожити на моїй приватній землі!» — заявила з трибуни голова Сколівського відокремленого осередку ГО «Стоп корупції» Богдана Шкелебей.

 

Також під час засідання сесії депутати Сколівської райради вирішили винести на порядок денний питання про висловлення недовіри голові Янку.

Зазначимо, що у Карпатах влада Славської ОТГ, Сколе та Рожанки скликали сесії та запросили людей для розв'язання питань щодо приватизації землі після суспільного розголосу і перекриття траси міжнародного значення Київ-Чоп.

Нагадаємо, що на землю у Карпатах претендує компанія «Галнафтогаз», до якої входить мережа ОККО. Вони нібито хочуть зробити в горах курорт. Щоправда, не мають технічної документації.

За словами людей, у них просто «віджимають» землі під так званий туризм. А задіяні в цій схемі селищний голова Славського Володимир Бега і депутати селищної ради.

Ідеться про 400 гектарів землі, яку забирають у місцевих жителів і віддають нафтогазовій компанії «Галнафтогаз».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X