Спочатку призначимо, а потім розкажемо! У ДАБІ в закритому для ЗМІ режимі хочуть обирати керівників

08.10.2019 14:11

7 жовтня ДАБІ (Державна архітектурна інспекція України) відмовила активістам ГО «Стоп корупції» в присутності на кваліфікаційних засіданнях та доступі до інформації. На кваліфікаційних засіданнях проводитиметься оцінювання кандидатів, які обійматимуть керівні посади структури.

Фото: СтопКор

Основними завданнями ДАБІ є реалізація державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, зокрема здійснення державного контролю та нагляду за дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та виконання дозвільних і реєстраційних функцій у будівництві, ліцензування у визначених законодавством випадках.

Активісти вважають необхідним доступ громадськості до інформації Фото: СтопКор

Саме тому активісти вважають необхідним доступ громадськості до цих процедур структури. З такою метою було подано запити та звернення стосовно присутності на конкурсних комісіях. Пресслужба стверджує, що доступ громадськості не в їхній компетенції, до будівлі представників «Стоп корупції» не пустили.

Створюється враження, що механізму доступу громадськості до конкурсу просто не напрацьовано. Адже їм нема чого приховувати?

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини