Спочатку холодильники, а тепер земля: на Львівщині голова ОТГ Бега шантажує місцевих

У Львівській області майже пів сотні селян обурені діями голови Славської ОТГ Володимира Беги, який не дає їм здійснити своє законне право та приватизувати землі, якими їхні родини користувались роками. Земельні питання підіймають на кожній сесії, проте процес нібито навмисне затягується. Бега обіцяє розв'язати питання у вересні – тоді, коли мають бути оприлюднені результати опитування місцевих щодо їхньої підтримки кандидатів на виборах. Про ситуацію з місця подій повідомила журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Volodimir Bega
На сесію прийшли близько пів сотні селян Фото: СтопКор

«17 травня на сесію сільської ради прийшли люди, яким пообіцяли дати дозвіл на розробку технічної документації, яка б запустила процес приватизації земельних ділянок місцевих жителів. У результаті з усього списку (майже сотня людей з усього ОТГ) близько 10 осіб отримали перший дозвіл на розробку технічної документації щодо приватизації земельних ділянок у ОСГ, проте це рішення не є остаточним, адже має бути ще дві сесії. Лише якщо на них проголосують, то люди матимуть право запускати процес приватизації», – розповіла вона.

Volodimir Bega
Володимир Бега Фото: СтопКор

За словами Дігтяр, сесія проходила в максимальній напрузі – люди кричали та висловлювали своє незадоволення діями місцевого керманича.

Як зазначила журналістка, на минулих виборах Бега дарував місцевим цінні подарунки і тим самим підкупив людей та здобув перемогу. Цього разу інструментом для шантажу стало земельне питання.

«На минулих виборах Бега дарував людям пральні машини, холодильники та телевізори. Так став головою. Зараз тримає людей в напрузі, фактично шантажуючи їх земельним питанням», – передала вона слова місцевих.

Під час сесії особливо вирізнялася одна жінка. Мати 5 дітей та вдова, яка неодноразово зверталась до селищної ради та до Беги.

Volodimir Bega
Вдова та мати 5 дітей, боїться, що може залишитись без землі, яка годує родину Фото: СтопКор

«Ця жінка не потрапила до списку щасливчиків, хоча їй на минулій сесії пообіцяли. Вона надала всі документи щодо втрати годувальника. Землі чоловіка – 6 гектарів – мали б перейти їй, проте її питання не розглядаються, а заяви ігноруються», – додала Дігтяр.

Зазначимо, 30 липня у смт Славське відбулось позачергове засідання сесії Славської селищної ради, на якому окрім голови села та депутатів зібрались близько 50 селян з Верхньої Рожанки та Славського.

Люди підозрюють, що Бега лобіює інтереси бізнесмена Антонова Фото: СтопКор

Крім того, місцеві запевняють, що голова Славської ОТГ Володимир Бега лобіює інтереси власника коропрації «Галнафтогаз» Віталія Антонова, який хоче звести на землі селян комплекс відпочинку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини