Співвласник “Рошен” Москалевський нібито переїхав двох велосипедистів на службовому авто (фото)

16.07.2020 17:35

16 липня у Києві стався дорожній інцидент. Автомобіль, який нібито зареєстрований на корпорацію "Рошен" переїхав двох велосипедистів та протягнув їх кілька метрів по дорозі. Про це повідомляє аматорська спортивна команда "Ешелон" у Facebook.

Moskalevskiy Vyacheslav
Фото: eshelon/Facebook

"Рухались колоною велосипедистів в кількості 40 людей з прикриттям мікроавтобусом по Обухівському шосе в напрямку Києва. За 500 метрів до перехрестя біля ТЦ Мануфактура нас обігнало авто Audi Q7 AA4007PH підрізавши з лівої сторони, чіпляючи дзеркалом одного з інструкторів.

Біля ТЦ Мануфактура загорілось червоне світло і ми наздогнали це авто. Хотіли поговорити з водієм і дізнатися, чи з ним все нормально, що він так себе поводить на дорозі. Двоє велосипедистів встали перед капотом автівки, щоб заблокувати йому рух до прибуття поліції, щоб пояснити порушнику, що так робити не слід і що він становить небезпеку та створює аварійну ситуацію.
Але водія це не зупинило аж ніяк! Він побачив зелене світло і вирішив переїхати двох людей, проволочивши пару метрів по асфальту, і втекти з місця ДТП. Якимось дивом, хлопці залишились живі та не скалічені, весь удар на на себе прийняли велосипеди, які вщент зруйновані", - йдеться в пості.
Moskalevskiy Vyacheslav
Фото: eshelon/Facebook

Як стверджує автор посту, дане авто робить такі “викрутаси” вже не в перший раз, постійно створюючи аварійні ситуації та наражає на небезпеку всіх учасників дорожнього руху. Днями це ж авто робило такі самі “маневри”, лякаючи велосипедистів.

У результаті приїхала "швидка", яка госпіталізувала одного з інструкторів. Довелось робити рентгени рук, ніг та голови. На щастя серйозних травм, які б загрожували життю немає.
У пості стверджується, що людина, яка була за кермом "Ауді" дуже схожа на В'ячеслава Москалевського і що авто нібито зареєстровано на корпорацію "Рошен".
Поліція оформила ДТП. Збитки та забої зафіксовані.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини