Співробітників столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки викрито у заволодінні коштами клієнтів

16.11.2020 17:38

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру двом працівникам Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві у заволодінні грошовими коштами, що сплачувались за договорами про надання послуг із забезпечення особистої безпеки фізичних осіб (ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними слідства, правоохоронці, перебуваючи на посадах заступника начальника управління - начальника відділу та командира роти, після укладення договорів з фізичними особами про надання послуг із забезпечення особистої безпеки, частково їх не реєстрували, а грошові кошти, сплачені клієнтами за надані послуги, привласнювали та розподіляли між собою. У ході слідства задокументовано 3 епізоди незаконного заволодіння коштами, внесеними клієнтами у якості оплати за здійснення особистої охорони та супроводу.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Заходи з викриття правопорушення здійснено прокурорами спільно зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За матеріалами Київської міської прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X