Спілка олігархів за спиною Зеленського тяжіє до сходу – російський політолог

Якщо не в політичному плані, то для розвитку бізнесу вони (спілка олігархів за спиною Володимира Зеленського) тяжіють до сходу. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін, повідомляє "Уніан".

"Так чи інакше, але та спілка олігархів, яка стоїть в тіні, за спиною Володимира Зеленського, тяжіє до сходу. Якщо не в політичному сенсі, то, у всякому випадку - в торгівлі, розвитку бізнесу в східних регіонах. Бо це в їхніх інтересах", – висловив він свою думку в колонці на Главреді.

За словами експерта, реальних важелів управління у Зеленського не так вже й багато, і Кремль це може використовувати в своїх цілях.

"Є бюрократія, з олігархами теж непросто, у генералів свої інтереси і плюс ще політичні партії і Рада. У чисто інституційному розумінні пан Зеленський слабкіше, як президент, ніж його попередник. У нього є ті ж конституційні права і згуртована підтримка більшості населення. Але палиці в колеса будуть ставити не публічно, а кулуарно. І в цій ситуації дуже легко реалізувати мрію Кремля про хаотизацію українського життя", – вважає експерт.

Читайте також: "Чеське видання грубо образило Україну і Зеленського: “Єврей на чолі українських фашистів”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини