Спікер Окружного адмінсуду пояснив повноваження Супрун, суддя досі в нарадчій

13 лютого о 10.30 в Окружному адміністративному суді міста Києва відбувся брифінг щодо роз'яснення ситуації тривалого перебування судді в нарадчій кімнаті, в ході якого були надані відповіді на запитання представників ЗМІ стосовно повноважень Уляни Супрун.

Суддя-спікер Санін пояснив, що наразі Уляна Супрун, якій суд за позовом нардепа Мосійчука тимчасово заборонив виконувати обов’язки міністра, має повноваження підписувати документи як перший заступник міністра охорони здоров'я.

Окружний адміністративний суд міста Києва також роз'яснив, які обмеження в повноваженнях має Супрун під час розгляду позову. Уляна Супрун не має повноважень брати участь у засіданні Кабінету Міністрів та не може визначати стратегічні напрямки роботи МОЗ.

Всі інші повноваження, які їй були делеговані як першому заступнику міністра охорони здоров'я, зберігаються – повідомив спікер.

Щодо тривалого перебування судді Каракашьяна у нарадчій кімнаті спікер пояснив, що, ймовірно, це сталося через значний обсяг документів для вивчення. Спрогнозувати, коли рішення буде винесено, наразі неможливо – зазначив він.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини