Спалахи коронавірусу будуть у столиці і надалі – Рубан

30.07.2020 11:13

Погіршення епідеміологічної ситуації в Києві пов'язано зі спалахом коронавірусу в гуртожитку Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ. Надалі приріст захворюваності очікується серед населення віком до 35 років. 

gurtozitok
Фото: Держпродспоживслужба Києва

"Приріст +199 (захворювань коронавірусом - ред.) сьогодні пов'язаний з гуртожитком (спалах коронавірусу в гуртожитку НУ "КПІ" - ред.) і з ретельним обстеженням всіх контактних осіб", - повідомив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан, пише РБК-Україна.

Він додав, що надалі варто очікувати сплески захворювань серед цієї категорії населення.

"Це гуртожитки, офіси, організації, які не дотримуються правил карантину в закритих приміщеннях, тому що там ризик передачі збудника - вище", - пояснив він.

За його словами, збільшення випадків захворюваності COVID-19 у Києві пов'язано виключно із захворюванням молоді від 18 до 35 років - студентів.

"Ми цю тенденцію спостерігаємо вже другий тиждень через порушення режиму серед цієї категорії населення", - зазначив Рубан.

Нагадаємо, Києві за добу заразилися коронавірусом 199 осіб, що є новим антирекордом міста.

В Києві підтвердили коронавірус ще у 81 курсанта столичного Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут", де раніше було виявлено спалах COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X