Спалах “гепатиту А” в Чернігові: дітей могла заразити працівниця їдальні

28.10.2019 12:28

Станом на 28 жовтня кількість школярів, яких госпіталізували з діагнозом "гепатит А" становить 16 осіб.

Про це повідомила Чернігівська міська рада в коментарі УНІАН. 

Згідно з інформацією, станом на 28 жовтня у лікувальному закладі з діагнозом гепатит «А» на лікуванні перебувають 16 учнів ЗОШ № 7 міста Чернігова. Діти госпіталізовані до інфекційного відділення обласної дитячої лікарні, їм призначене відповідне лікування.

«З метою недопущення подальшого розповсюдження випадків захворювання на вірусний гепатит «А», згідно з вимогами санітарного законодавства, в навчальному закладі здійснюються посилені санітарно-гігієнічні заходи. Навчання не припинено. Фахівці Держпродспоживслужби відібрали зразки водопровідної води та продукції шкільного буфету. З учнями, батьками та персоналом школи проведено санітарно-роз'яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил особистої гігієни», - поінформували у прес-службі міської ради.

Директор школи №7 Наталія Колотило зазначила, що, як тільки стало відомо про перший випадок захворювання, усі відповідні служби міста прибули до школи та оперативно провели необхідні дослідження і дезінфекцію. За її словами, у школі введений посилений режим прибирання приміщень. Усі вказівки санепідемстанції та Держпродспоживслужби виконуються.

«На особливому контролі у медичної сестри ті класи, в яких були виявлені випадки захворювання», - сказала Колотило.

За попередніми даними, джерелом спалаху стала хвороба працівниці харчоблоку. За допомогою до лікарів вона звернулася через кілька днів від початку захворювання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини