Соняшник і «тітушки»: на Житомирщині молодики намагались зібрати чужий урожай

18.09.2020 20:56

30 молодиків спортивної статури, 2 комбайни, 2 вантажівки. На Житомирщині агрорейдери намагались зібрати чужий урожай соняшника. Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

«Законні власники полів, представники компанії ТОВ “ЯЛИНІВКА НОВА +” одразу ж викликали поліцію і надали правоохоронцям усім дозвільні документи.

Слідчі зобов'язали «спортсменів» прибрати техніку, зупинити будь-які намагання зібрати врожай і залишити територію.

За словами представника ТОВ "ЯЛИНІВКА НОВА +" Володимира Марчука, цей конфлікт триває вже понад 2 місяці. Підприємство “Ялинівка Нова” самовільно зайняла чужі землі, незаконно зібрала частину врожаю, розпорядилася ним і нанесла збитки», – передає з місця подій журналіст «СтопКору» Денис Гойко.

Захопники заборгували законним власником ТОВ “ЯЛИНІВКА НОВА +” уже понад 4 мільйона гривень.

За словами представників законного власника, за захопленням врожаю стоїть Андрій Ващенко.

Потерпілі від його незаконних дій звернулися до суду і домоглися накладення арешту на врожай. Однак, агрорейдер вдав, що йому не відомо про рішення суду.

«Це останній врожай, який є доступний, тому суд наклав на нього арешт з метою забезпечення позову щодо стягнення цих збитків. Підприємство “Ялинівка Нова” намагалося порушити цю заборону і була спроба почати збирати цей врожай. Правоохоронці та виконавці цьому запобігли. На даний момент ситуація врегульована і переходить в правове поле», — зазначив представник ТОВ "ЯЛИНІВКА НОВА +" Володимир Марчук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини