Солоденькі рейдери політика Гордійчука: суд взявся за справу про захоплення цукрового заводу на Хмельниччині

Винні чи не винні у рейдерстві підприємства на Західній Україні? У Північному апеляційному господарському суді розпочалося слухання справи щодо рейдерства з боку фірми депутата Хмельницької обласної ради Андрія Гордійчука ТОВ "Добробут АГ" та ТОВ "Пегас Груп" щодо ТОВ "ТД "Шепетівський цукор". За процесом слідкують активісти ГО "Стоп корупції".

"Представник ТОВ "Шепетівський цукор" направив клопотання про закриття апеляційного провадження. Вважає, що апеляційну скаргу підписано не акціонером, а також що апеляційна скарга була завірена печаткою, повноваження підписанта припинено, закінчився контракт", – передає активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Омельченко.

Зазначимо, що у жовтні 2018 року на Західній Україні було припинено спробу рейдерського захоплення агропідприємства.
Тоді деталі операції повідомив заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"На заході нашої країни відбулася невдала спроба захоплення агропромислового підприємства. Яка ж важка робота у цих рейдерів: ні тобі вихідних, ні тобі свят, і все ж заради заробітку. Ціна одного активного загарбника, маю на увазі одну особу чоловічої статі – 50-60 доларів", – зазначив Аброськін.

Додамо, що за даними "СтопКору", на совісті депутата Хмельницької ОДА Андрія Гордійчука факти рейдерства, численні фірми, записані на родичів, а також гучні кримінальні справи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини