Сьогоднішній турборежим у парламенті й Кабміні створює ризики – Анатолій Кінах

Розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України, в ході якого провідні бізнесмени обговорювали проблеми фінансової системи України, стало знаковим для «Стоп корупції»: про співпрацю з організацією заявив «Український союз промисловців та підприємців».

«Це та організація, яка об'єднує донорів українського бюджету. Наша організація якраз стоїть на захисті підприємців, які нерідко потерпають від протиправних дій рейдерів, незаконних поглинань тощо. Тому наша співпраця насправді почалася дуже давно і ми вийшли на новий рівень, підписавши меморандум», – наголосив координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала.

У меморандумі, який підписали сторони, йдеться зокрема про контроль за дотриманням законодавства і запобігання та протидію корупційним проявам. А найгостріші питання ділового клімату в Україні озвучили одразу на заході.

«Для нас в Україні дуже важливою є потреба постійного діалогу між державою, громадянством, суспільством, владою, бізнесом. Це не має бути черговою імітацією, бо той турборежим, який ми сьогодні бачимо в парламенті, коли депутати голосують не за змістом, а за назвою закону, ті проєкти формування державного бюджету, програми діяльності Кабінету міністрів в такому кабінетному варіанті створюють для нас величезні ризики», – підкреслив президент УСПП Анатолій Кінах.

Фінансова піраміда з облігаціями внутрішнього займу з’їла майже 100 мільярдів гривень - Анатолій Кінах

Окремо пан Кінах акцентував увагу на сучасних фінансових пірамідах. Одна з яких, наприклад, з облігаціями внутрішнього займу з’їла майже 100 мільярдів гривень.

Домовилися сторони й про спільні проєкти, подробиці про які ви дізнаєтеся першими з наших випусків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини