Сьогодні у Верховній раді планують розглянути бюджет-2021

05.11.2020 09:09

Сьогодні, 5 листопада, у Верховній раді України планують розглянути законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік. Також розглянуть закон про зміни до Бюджетного кодексу країни.

Rada
Фото: УП

Про це пише УНН з посиланням на порядок денний ВРУ.

Так, спершу у порядку денному стоїть законопроєкт про внесення змін до Бюджетного кодексу, а потім законопроєкт №4000 про Державний бюджет України на 2021 рік.

Окрім того, передбачається розгляд законопроєктів щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, про соцзахист населення в період карантину та щодо відстрочки від призову деяких категорій громадян. Також у першому читанні – законопроєкти про засади державної антикорупційної політики на 2020-2024 роки, щодо парламентського контролю.

Парламент планує розглянути й низку ратифікацій, зокрема, про внесення змін до угоди між Україною та Білоруссю про міжнародне автомобільне сполучення.

Додамо, що у порядку денному відсутній законопроєкт Президента Зеленського про перезавантаження КСУ та голови ВРУ Разумкова про е-декларування. Наразі невідомо, коли ВРУ планує розглянути ці документи.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Львівщині голову РДА викрили на хабарі талонами на пальне.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини