Сьогодні у Рівному вакцинували 30 медиків

Перший етап вакцинальної сесії проти COVID-19 у Рівному триває. Сьогодні новоствореною мобільною бригадою КНП "Центру ПМСД "Ювілейний" РМР, яка напередодні пройшла спеціальне навчання для проведення імунопрофілактики проти коронавірусної інфекції, продовжувались щеплення медиків у лікарні першої хвилі надання медичної допомоги у місті Рівне, передає Рівненські новини.

Vakcynaciya
Фото: Укрінформ

Так, на базі КНП "Центральна міська лікарня" сьогодні, 3 березня проведено вакцинацію 30 осіб.

Окрім персоналу, задіяного в наданні медичної допомоги хворим на COVID-19 в Центральній міській лікарні Рівного, щеплення отримали і один із заступників міського голови Рівного та начальник управління охорони здоров'я Рівненської міської ради Віктор Іськів.

"Дані щеплення є досить важливими. Їх однозначно необхідно проводити усім, і тим, хто уже перехворів коронавірусною інфекцією. Вакцинація допоможе подолати пандемію. Адже остаточно побороти COVID-19 одними засобами індивідуального захисту неможливо", - зазначив очільник медицини Рівного Віктор Іськів.

Нагадаємо, що завдяки внесеним змінам до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, провести щеплення проти коронавірусу залишками вакцин, які передбачені для медиків, можна публічним та громадським діячам з метою популяризації вакцинальної кампанії.

Що відомо:

  • За словами п. Іськіва, один флакон з вакциною містить 10 доз препарату. Після відкриття флакона вакцину можна використати протягом 6 годин. Та, якщо після щеплення медиків у відкритому флаконі залишаються дози вакцини, то таку вакцину Міністерство охорони здоров’я дозволило використовувати для вакцинації охочих громадських та публічних діячів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Житомирщині почав діяти червоний рівень епідемічної небезпеки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини