Сьогодні у Раді планують розглянути законопроєкти про підтримку бізнесу 

01.12.2020 10:15

Сьогодні, 1 грудня, у Верховній раді України планують розглянути ряд законопроєктів, які направлені на підтримку бізнесу. 

Rada
Фото: УП

Про це пише РБК-Україна.

Так, на розгляд парламенту буде винесено президентський законопроєкт №4430 про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період карантину.

Також заплановано розгляд у другому читанні законопроєкту №3039а щодо ставки податку на додану вартість за окремими операціями на період реалізації Договору між урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги та інших питань державного боргу.

Крім цього Рада розгляне питання створення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування причин виникнення в 2020 році масштабних пожеж в Луганській області. Також у другому читанні планують розглянути законопроєкт №3087-д про Бюро економічної безпеки України, проєкт закону №3014 "Про електронні комунікації", і №3628 про посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, які використовуються в електронних сигаретах.

Засідання парламенту заплановано на 10:00.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, міністр Криклій розповів, чи планують обмежувати транспорт у разі введення локдауну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини