“Сьогодні ми маємо 3000 хворих на день”, – президент про другу хвилю COVID-19 в Україні

24.09.2020 17:33

Президент Зеленський заявив про другу хвилю коронавірусу в Україні та зазначив, що влада не може ризикувати громадянами і іноземцями, які приїжджають в країну.

Zelenskiy
Фото: ОПУ

"Сьогодні ми маємо 3000 хворих на день. На жаль, це і є друга хвиля в Україні. Ми не можемо ризикувати як українцями, так і громадянами з інших країн, які прибувають в Україну", — сказав він на брифінгу з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою.

Так він прокоментував рішення закрити в'їзд іноземцям.

"Зростає кількість хворих, тому у нас дійсно на сьогодні заборонений в'їзд іноземним громадянам. Я думаю, що це правильне рішення. У нас таке було, коли в нас починалася перша хвиля — ми змогли її зупинити. Тоді на 40 млн громадян у нас було до 300 хворих людей", — додав український лідер, передає "НВ".

Нагадаємо, в кінці серпня Зеленський заявляв, що в Україні не було першої хвилі коронавірусу, вона йде зараз. Тоді в країні фіксувалася щодня від 1500 випадків зараження COVID-19.

11 вересня в Україні вперше було зафіксовано понад 3000 нових випадків зараження за добу. Захворюваність продовжує триматися на високому рівні.

Станом на 24 вересня в Україні на коронавірус захворіло 188 106 осіб, з них 83 458 одужали, летальних випадків — 3757. За минулу добу — 3372 нових випадки.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Дніпропетровському окружному адміністративному суді встановлений другий факт захворювання на COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини