“Собака гавкає – караван іде” – будівництво ЖК “Патріотика” триває попри перешкоди з боку псевдоактивістів

Будівництво ЖК "Патріотика" знову намагаються загальмувати. Затягування суду, відтермінування зустрічей зі столичним керівництвом – це все наводить інвесторів на думку про навмисні дії та проплаченість. Усі ці сутички й пошкодження майна, звісно, впливають на процес будівництва. Однак керівництво банку запевнило: на термінах здачі об'єкта в експлуатацію це не позначиться. 

"Запевняємо, ми виконаємо всі зобов'язання, оскільки є відповідальними перед інвесторами та клієнтами банку "Аркада", – обіцяє начальник служби зі зв'язків з громадськістю банку «Аркада» Людмила Горіцька.

Представники "Стоп Корупції" навідались на місце будівництва й переконалися, що будівельні роботи справді тривають під пильним оком правоохоронців.

Наразі в суді розглядається ще один позов громадської організації "Екопарк" Осокорки щодо будівництва електропідстанції, яка має розвантажити електромережу Лівого берега.

Зі свого боку журналісти «СтопКору» й надалі стежитимуть за розвитком подій у цій справі. Переглядайте новий сюжет на цю тему.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини