“Сніг розкопували голими руками, швидка через замети не могла під’їхати до постраждалих”, – очевидці обвалення даху на ринку в Макіївці

11 січня о 13:45 на "Червоному ринку" в окупованій Макіївці на людей впав металевий навіс торгових рядів.

На торговців і покупців в лічені секунди впав дах 23 торгових місць, постраждало 4 людини, передає "Діалог.UA".

У МНС "ДНР" заявили, що вже розбирають завали, але поки не можуть назвати причину обвалення. Макіївчани кажуть, що навіть без висновків експертів зрозуміло: покрівля звалилася під вагою снігу. Керівництво ринку не займалося питаннями розчищення доріг і дахів торгових рядів та павільйонів, а тому НП виявилася цілком передбачуваною.

Очевидці НП повідомляють в соцмережах, що кількість жертв могла бути значно більшою. Однак через сильний снігопад і нерозчищені дороги багато хто не ризикнув вийти з дому.

Щойно дах упав на людей, перехожі кинулися на допомогу постраждалим: сніг намагалися розгребти голими руками, продавці – лопатами.

"Швидка допомога і рятувальники приїхали вчасно (молодці), але у зв'язку з тим, що під'їзди до ринку не були розчищені, МНС і швидка не змогли під'їхати до постраждалих, залишивши машини на трасі, побігли відкопувати людей", "Кучугури на ринку непролазні! Жодна екстрена служба не змогла близько під'їхати до постраждалих. Нещасних довелося виносити на руках і ношах до швидкої "," Скільки податків платимо, а грошей немає! Все йде в одну кишеню, а страждають люди. Та й компенсації не отримають постраждалі, все спишуть на погодні умови", – пишуть очевидці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини