СМСки від ОБСЄ: на Луганщині кандидат Сухов влаштовує провокації від імені міжнародних спостерігачів (ФОТО, ВІДЕО)

21.07.2019 11:24

В ніч, з 19 на 20 липня, у місті Лисичанську членам ОВК №107 надійшли повідомлення на вайбер, нібито, від міжнародних спостерігачів ОБСЄ – з відео, на якому нібито «викривають» кандидата в народні депутати Сергія Рибалку. Про це повідомила журналіст «СтопКору» Наталя Дігтяр.

Повідомлення прийшло на Вайбер членам ОВК нібито від ОБСЄ

«На цьому провокативному відео стоять люди, які стверджують, що працювали в штабі Сергія Рибалки, поки не дізнались, що він здійснює підкуп виборців. Видно, що це відео підставне – не можу стверджувати, але ніби з листочка читають, це справжня провокація і це незаконно, діяти від імені ОБСЄ», – зазначила журналістка.

Відео виглядає відверто постановочним:

Вона також припустила, що це може бути спроба тиску конкурентів на свого опонента.

«Місцеві висловили здогадки, що це може бути кандидат у нардепи Олександр Сухов, який теж балотується в цьому окрузі», – додала вона.

Крім того, журналісти «СтопКору» поспілкувались із представниками місії, які прибули наступного дня. Вони запевнили, що жодних повідомлень від імені організації нікому не надсилалось.

Місцеві висловили здогадки, що це може бути кандидат у нардепи Олександр Сухов

«Вони зафіксували цю інформацію, записали номери телефонів, з яких приходили повідомлення й були дуже здивовані ситуацією, що виникла», – розповіла Дігтяр.

Міжнародні спостерігачі зафіксували інформацію
Представники ОБСЄ були дуже здивовані

Як повідомляв "СтопКор" раніше, журналісти вже фіксували підкуп виборців кандидатом Суховим. Причому ціна за голос була невисока – 5 кілограмів цукру. Після цього ініціативна група вирішила приділити особливо пильну увагу цьому округу.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "На Закарпатті 200 виборців продали свої голоси за кандидата Андріїва (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини