“Смолія у відставку!”, – під НБУ продовжуються масштабні акції протесту (відео)

15.11.2019 16:44

Активісти, які вже третій день поспіль протестують біля Національного банку України, вимагають негайної відставки очільника фінансової установи Якова Смолія. Вони впевнені, що він має взяти на себе відповідальність за те, що не зміг справитись із покладеними на нього обов’язками та допустив процвітання корупції в НБУ.

"Хабар у 50 тисяч доларів – це лише одна ситуація з 7-ми затримань посадовців НБУ. Я думаю, що пан Смолій як управлінець та адміністратор мав би взяти на себе за це відповідальність і політичну волю. Він цього не робить, ходить десь кабінетами та стверджує, що тут все проплачено і тут немає з ким спілкуватись, а мені здається, що це він – проплачений і краде наші податки, кошти із золотовалютного запасу. Я вважаю, що його потрібно притягнути до відповідальності за ті злочини та розкрадання, які погіршують становище в державі. Особисто я покращення не бачу. Смолія – у відставку!" – виголосив зі сцени керівник правозахисного відділу ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, у Києві вже третій день триває масштабна акція протесту "Зупинимо корупцію в НБУ". Її ініціатор – ГО "Стоп корупції". Активісти вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за покривання корупційних схем.

Зазначимо, що протест проходить за підтримки понад 10-ти громадських організацій, які вже тривалий час відстоюють права звичайних громадян та відомі своєю діяльністю в Україні. Серед них – "Захист українського народу", "Захист інвесторів", "Стоп корупції", "Народ проти корупції", "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан", "Спільна варта", "Асоціація боротьби з агрорейдерством", "Захист звичайних людей", "Міжнародний антикримінальний альянс", "Асоціація захисту позичальників", "Асоціація захисту вкладників", "Наш час" тощо. Деякі з них напряму постраждали від корупційних схем у держустанові.

Крім того, до акції приєднались представники відокремлених підрозділів ГО "Стоп корупції" з різних регіонів України. Зокрема, такі міста як Суми, Святогірськ, Марганець, Олевськ, Рівне, Овруч, Коростень, Бровари, Світловодськ, Кропивницький, Вінниця та Баришівка.

Регіональні активісти ГО "Стоп корупції" теж приєднались до акції під НБУ Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини