Смертельна COVID-вакцинація: жителька Іспанії померла від крововиливу після щеплення вакциною AstraZeneca

24.03.2021 16:42

В Іспанії 43-річна викладачка, яка раніше не мала патологій, прищепилася вакциною AstraZeneca і невдовзі померла від крововиливу в мозок. Про це повідомляє El Mundo, передає 112ua.tv.

AstraZeneca
Фото: Facebook

"Фахівці іспанського агентства медикаментів і товарів медичного призначення розбираються в обставинах смерті вчительки в Марбельї від крововиливу в мозок після проходження вакцинації препаратом AstraZeneca", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що 43-річна викладачка з міста Марбелья, яка раніше не мала патологій, пройшла вакцинацію препаратом AstraZenecа 3 березня. За кілька годин вона звернулася до відділення невідкладної допомоги лікарні з головним болем і нездужанням.

Медики розцінили симптоми жінки як звичайні побічні ефекти після вакцинації і відпустили додому. Але за десять днів вона знову звернулася до лікарні, позаяк її стан не покращився.

Під час проведенні першої комп'ютерної томографії серйозних проблем не виявили, але дослідження наступного дня показало великий крововилив у мозок. Лікарі намагалися усунути його хірургічним шляхом, проте жінку врятувати не вдалося.

Що відомо:

  • В Іспанії загалом було виявлено три випадки тромбоутворення після введення вакцини AstraZeneca. Всього в Іспанії цим препаратом вже вакцинували понад 900 тис. осіб.

Нагадаємо, через виникнення тромбів у кровоносних судинах у деяких щеплених людей кілька країн ЄС вже призупинили використання вакцини AstraZeneca. Це Данія, Австрія, Естонія, Литва, Люксембург, Латвія та Кіпр. Норвегія, яка не є членом ЄС, також призупинила використання вакцини AstraZeneca. До того ж у Норвегії трьох медиків госпіталізували з тромбами. Також призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca Болгарія, Таїланд, Румунія, Німеччина, Франція та Італія, а в Хорватії після щеплення вакциною AstraZeneca померла жінка.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Києві за добу зафіксували 1 300 нових випадків коронавірусу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини