Смертельна аварія на Сумській: Зайцевій і Дронову не вдалося уникнути покарання, суд виніс вирок – кадри

26.02.2019 17:44

Стало відомо про те, що сьогодні, 26 лютого, відбувся суд щодо винуватиці страшної ДТП в Харкові Олени Зайцевої та іншого фігуранта справи Геннадія Дронова.

Інформацію передає MediaPort.

Як повідомляється, Київським районним судом Харкова було винесено вирок щодо обвинувачених у масштабній смертельної аварії Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Слідуючи рішенням суду, вони проведуть за ґратами 10 років.

Варто сказати про те, що судові розгляди тривали понад рік. Протягом усього цього часу було проведено приблизно 60 засідань. Відомо, що незадовго до того, як оголосили вирок, Зайцевій стало погано. Було прийнято рішення про те, щоб вивести обвинувачену із залу суду. Також було оприлюднено відео цього моменту.

Суддя зазначив, що Зайцева визнає свою провину, щиро кається і готова відбувати  будь-яке покарання, водночас Дронов продовжував наполягати на своїй невинності. На думку суду, ця особа спробувала таким чином уникнути кримінальної відповідальності.

Беручи до уваги визнання провини з боку Зайцевої, суд вирішив пом'якшити покарання – обвинувачена отримала 10 років в'язниці.

Що стосується Геннадія Дронова, то він отримав 10 років позбавлення волі, включаючи позбавлення права на керування транспортними засобами строком на три роки.

Відзначається, що засудженим надали 30 днів для подачі апеляції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини