Службова недбалість, що спричинила 3,1 млн грн збитків державі – на Одещині судитимуть інженера технічного нагляду

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону до суду скеровано обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у 2018 році службовець під час будівництва на території військової частини в Одеській області їдальні для військовослужбовців погодив директору комерційного підприємства – підрядника акти приймання виконаних робіт, до яких було внесено недостовірні відомості про обсяги та вартість робіт. Таким чином, на рахунки комерційної структури було незаконно перераховано 3,1 млн грн, якими директор підприємства розпорядився на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Нагадаємо, прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону в квітні 2020 року повідомили про підозру директору підприємства, який здійснював будівництво їдальні для військовослужбовців, за фактом заволодіння майном в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). Його оголошено в розшук у зв’язку із переховуванням від органів досудового розслідування та суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини