“Слугу” Куницького на Porsche Panamera оштрафували за порушення ПДР

"Слугу народу" Олександра Куницького, який порушив правила дорожнього руху, поки поспішав на засідання виїзного комітету Верховної Ради, оштрафували. Сума стягнення — 340 гривень. 

Нардепа Олександра Куницького оштрафували на 340 гривень за порушення ПДР
"Слугу народу" Олександра Куницького оштрафували на 340 за порушення правил дорожнього руху Фото: Суспільне

"Патрульний поліцейський задовольнив клопотання водія про перенесення розгляду справи, оскільки він хотів скористатися юридичною допомогою", — розказав речник патрульної поліції в Харкові Дмитро Гайдук про ситуацію із Олександром Куницьким.

Утім, представник нардепа так і не з'явився на розгляд справи, тому засідання провели без нього. За порушення ч. 1 ст. 122  Кодексу України про адміністративні правопорушення Куницький має протягом 15 днів сплатити штраф у розмірі 340 гривень.

Також у нардепа після отримання постанови буде можливість протягом 10 днів оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, 22 листопада народний депутат від "Слуги народу" Олександр Куницький був зупинений патрульною поліцією Харківщини за порушення правил дорожнього руху. У той час Куницький якраз прямував на виїзне засідання комітету Верховної Ради, щоб обговорити питання відповідальності за порушення безпеки на дорогах. Нардеп попросив відкласти розгляд справи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини