“Слуга” Заблоцький: На руках Лукашенка кров десятків вбитих

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко є вбивцею, на руках у якого кров десятків політичних опонентів. Про це заявив на телеканалі "Україна 24" нардеп від "Слуги народу" Мар'ян Заблоцький, коментуючи смерть голови громадської організації "Білоруський дім" Віталія Шишова.

Lukashenko
Фото: TV and Radio Company of Belarus via AP

На запитання, чи можна забезпечити білоруським опозиціонерам безпеку на території України, нардеп відповів, що це буде надзвичайно складно.

"Це буде надзвичайно складно. На жаль, у Білорусі вже десятки років існують загони вбивць. Відомі навіть їхні імена. Це навіть колишній директор тюрми, в якій розстрілювали в'язнів, адже в Білорусі ще є смертна кара, розповідав, як саме під час зникнення основних політичних опонентів видавали спеціальний пістолет для розстрілу. Є документалки в інтернеті, в яких самі учасники цих розстрілів розповідали, як вони вбивали політичних опонентів. Вже давно на руках Лукашенка кров десятків вбитих, ще десятки, на жаль, доповнились під час останніх протестів. На жаль, самопроголошений президент сусідньої країни є вбивцею, і в нього є такі загони", - заявив нардеп, передає "Рубрика".

Нагадаємо, вранці 2 серпня стало відомо, що Віталія Шишова знайшли повішеним в одному з київських парків.

Поліція перевірятиме всі версії, в тому числі версію вбивства, замаскованого під суїцид.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Євросоюз подякував Україні за швидкий початок розслідування смерті білоруса Шишова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини