«Слуга народу» хоче скасувати другий тур місцевих виборів: оприлюднено офіційний текст документа

21.10.2020 17:05

На сайті Верховної Ради опублікували текст постанови 4234 авторства депутата «Слуги народу» Тетяни Грищенко про скасування другого туру виборів мерів, який повністю дублює раніше оприлюднений у ЗМІ документ.

vybory
Фото: УП

Зокрема, ним дійсно пропонують додати пункт 5-1 до Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 № 795-IX "Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році" про те, що повторне голосування з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 000), сільського, селищного, міського голови не призначається і не проводиться в період дії карантину через коронавірус.

Згідно з пояснювальною запискою, у зв'язку з тим, що інкубаційний період COVID-19 триває два тижні, скасування другого туру виборів мерів може стати "серйозною загрозою загострення епідеміологічної ситуації в середині листопада".

Ініціативу "слуг" вже розкритикували у Комітеті виборців України. На думку організації, перенесення другого туру виборів мерів порушує Конституцію і можливий тільки в разі введення військового або надзвичайного стану, передає "Главред".

"Перенесення другого туру виборів фактично залишить міста без легітимної влади і призведе до перебування місцевої влади в підвішеному стані", - зазначили на сторінці КВУ у Фейсбуці.

Як повідомляє "СтопКор" раніше, голову Славської селищної ради Володимира Мироновича Бегу спіймали на розкраданні землі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини