“Слідство без слідчих” – через громадську приймальню “СтопКору” розбіглася вся ДФС

28.09.2018 13:40

28 вересня активісти "Стоп Корупції" організували чергову громадську приймальню біля Слідчого управління фінансових розслідувань ДФС у місті Києві.

Чомусь деякі слідчі, які мали провести допити у справах підприємців, лише побачивши символіку "СтопКору", таємничим чином зникали з місця роботи, навіть не провівши заплановані засідання.

"У деяких громадян заплановані на сьогодні допити не відбулись. Підприємці дякують організації за таку ініціативу й обіцяють подавати заяви зі зверненнями" – розповів правозахисник Олександр.

Нагадаємо, що в нашій приймальні усі громадяни можуть повідомити про факти порушень в управлінні погашення боргу при ДФС, а в разі зіткнення з незаконними перевірками чи необґрунтованими санкціями від слідчих, або ж з блокування підприємства – отримати кваліфіковану консультацію від наших представників.

Правозахисники допомагають з оформленням заяв до необхідних інстанцій, розказують, як правильно діяти в таких випадках та надають всебічну підтримку громадянам.

За найбільш вражаючими та резонансними справами журналісти "СтопКору" проведуть розслідування та розкажуть про порушення на всю країну.

Наразі приймальня працює біля Головного управління Державної Фіскальної Служби міста Києва за адресою: Багговутівська, 26, місто Київ,

Телефонуйте також на гарячу лінію:
044 578 00 04

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини