Слідчий ДБР може діяти у змові з організаторами замовного вбивства Русаліної, – адвокат

Слідчий центрального управління ДБР Дмитро Сухіна може передавати інформацію з негласних слідчих дій організаторам замовного вбивства бізнесвумен Людмили Русаліної. Це прізвище назвала адвокат жінки Олена Фролова під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що відбувся у пресцентрі «Стоп корупції».

Rusalina petrenko DBR
Ілюстрація: СтопКор

«Зі слів Миколи Петренка (бізнеспартнера Русаліної) – це слідчий ДБР центрального управління, він називав його Сухіною Дмитром. І дійсно, коли я пішла до ДБР, то ця людина зустріла мене і сказала, що в нього на розгляді перебуває заява Миколи Петренка», – повідомила адвокатеса.

Olena Frolova advokat
Олена Фролова Фото: СтопКор

За словами Людмили Русаліної, слідчий збирає інформацію та веде за нею стеження в рамках негласних слідчих дій.

«За нашими даними, в рамках замовної кримінальної справи щодо мене та адвоката Фролової ведуться негласні слідчі дії – «наружка», «прослушка». У нас є підтверджена з кількох джерел інформація, що проавансовано замовлення на моє фізичне усунення, і у мене є причини побоюватись, що дані «наружки» будуть передані кілеру, аби спростити йому роботу. Я дуже хвилююсь за своє життя та за життя своїх дітей», – наголосила жінка.

Rusalina
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

Крім того, під час круглого столу жінки показали аудіозапис розмови з Миколою Петренком, яка підтвердила, що він перебуває зі слідчим у непроцесуальних стосунках та фактично керує його діями.

prestsentr stop coruptsii
Фото: СтопКор
prestsentr stop coruptsii
Пресцентр "Стоп корупції" Фото: СтопКор

Зазначимо, що раніше Русаліна заявила, що її бізнес-партнер Петренко зізнався у причетності до замовних справ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини