“Слідчий намагався з мене хоч щось витрусити, щоб вислужитись перед Вами”, – лист власника готелю “Токіо Стар” до Зеленського

19.08.2019 11:56

Після двох діб без сну та доби без води, слідчий намагався витрусити свідчення з власника згорілого готелю в Одесі. Про це він нібито заявив в листі, оприлюдненому журналістами.

У пожежі в одеському готелі загинули 9 людей Фото: ДСНС

Крім того, як стверджує автор листа, у підозрі, яку склав слідчий у справі про готель "Токіо Стар", що горів в Одесі, не вказано жодного порушення адміністрації готелю, повідомляє “Уніан”.

Власник готелю – бізнесмен Вадим Чорний. В ніч на 17 серпня внаслідок пожежі загинуло дев'ятеро осіб.

У листі зазначається, що затримання підприємця пов'язане із заявою Зеленського про те, що відповідальність за подію лежить на власникові готелю.

Нібито лист власника "Токіо Стар" до Зеленського Фото: Думская

"Пане президенте, я не міг прочитати ваш пост, у якому ви вимагали посадити мене в тюрму. Коли ви писали його, мене вже затримали. Після двох діб без сну та доби без води слідчий намагався витрусити з мене хоч щось для обвинувачення. Тому що у нього не було нічого, крім вашого посту і бажання вислужитися перед вами", – ідеться у зверненні.

У листі зазначено, що протипожежну сигналізацію було виведено на пульт охоронної фірми "Карабінер", із якою готель мав укладений договір. Чорний зазначив, що автоматика надіслала сигнал на пульт охоронної компанії "Карабінер", коли почалася пожежа, однак охоронна компанія не викликала рятувальників.

"Компанія не викликала пожежників. Коли поліцейські намагалися оглянути пульт "Карабінера", їх не пустили. Мої співробітники телефонували у МНС (зараз це ДСНС – Держслужба з надзвичайних ситуацій. – ред.), виводили гостей, і лише після цього дзвінка приїхали пожежники. Тільки за 40 хвилин вогнеборці увійшли до кімнати", – підкреслено в листі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини