“Слаба глазами стала” – як у Житомирі від кандидата у президенти Тимошенко пенсіонерам окуляри роздавали (ВІДЕО)

21.01.2019 15:09

Перша "ластівка" в рамках проекту "За чесні вибори - стоп політичній корупції!" – 15 січня у Житомирі знімальна група "СтопКору" зафіксувала випадок можливого підкупу виборців з боку одного з кандидатів у президенти.

Як з'ясувалось, велика черга людей літнього віку до "Центру захисту житомирян" утворилась за ініціативи Юлії Тимошенко, яка, за словами самих пенсіонерів, запросила їх отримати безкоштовні окуляри. При цьому, працівник центру не забував переписувати дані з пенсійних посвідчень. Як все відбувалось – у сюжеті Артема Лагутенка:

Зазначимо, відповідно до ст. 56 Закону України "Про вибори Президента України", в разі виявлення порушень зі сторони кандидата в Президенти України, є можливим скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу громадська ініціатива "Стоп політичній корупції", яка займається моніторингом виборчої кампанії. Ініціатива налічує 50 регіональних осередків ГО "Стоп Корупції" та об'єднує ряд громадських активістів. Всі вони пройшли курс юридичних та журналістських тренінгів, організованих за підтримки посольства США та антикорупційної ініціативи ЄС, а також отримали дозвіл ЦВК бути спостерігачами на виборчих дільницях.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X