Скуштувати собачатини та випити коктейль зі свіжої крові черепахи – на що ще довелось піти журналісту, щоб зняти кіно про Північну Корею (відео)

23.10.2018 16:05

Північна Корея є самою закритою країною світу. Щоб потрапити туди необхідно отримати купу дозволів, а вже у літаку заповнити анкету, у якій обов'язково вказати чи є ти журналістом.

Але справа у тому, що пресу за межі столиці не випускають, отже журналісту Роману Бочкалі довелось ризикнути власною свободою. Завдяки цьому він на власні очі побачив чим та як живе одна з найсильніших диктатур планети та зафільмував те, що не вдавалось ще нікому.

О 6-ій ранку – гудок. Країна прокидається і йде на роботу. Трудящих проводжають на службу жінки з червоними прапорами й у зелених костюмах. Як нам пояснили, вони – безробітні. Вони посміхаються і махають в знак солідарності з трудящими рівно о 7:30 – так розпочинається кожен день для мешканців Північної Кореї.

М'яса категорично не їдять, за виключенням просунутої верхівки суспільства. Для туристів його теж знаходять.

"Це пов'язано з тим, що місцевість гірська, тому кожен родючий шмат землі засівається рисом, кукурудзою чи пшеницею. Також їдять собак, але рідко. Стверджують, що ферм для їхнього розведення в кулінарних цілях не існує, але потім я з'ясував, що спецпритулки таки є." – описує журналіст шокуючі факти з життя країни. А ще туристам там пропонують коктейль... зі свіжої крові черепахи.

Планета КНДР як вона є у новому документальному фільмі Романа Бочкали:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X