СКОРО! – У Вишгороді планують відкрити новий осередок “Стоп корупції” (ФОТО)

03.04.2019 12:42

3 квітня в місті Вишгороді відбулись установчі збори за участі керівного складу "Стоп корупції", представників місцевих ЗМІ та громадських активістів.

Захід був присвячений знайомству з потенційним кандидатом на посаду голови нового місцевого відокремленого підрозділу "Стоп корупції" та його учасниками, висвітленню проблем міста, а також питанням щодо способів зменшення корупційних проявів міської влади та покращення умов життя мешканців Вишгорода.

"У цьому місті є очевидні негаразди. Наприклад, мер, який взяв один з найбільших в історії України хабар, його заступник, який наразі перебуває під слідством за зберігання наркотичних речовин. На думку місцевої громади, з якою ми погоджуємось, ці люди не гідні обіймати керівні посади в Україні та повинні зупинити свої зловживання. З метою запобігання корупційним явищам ми хочемо створити тут місцевий осередок", – розповів координатор правозахисного підрозділу Ігор Бондарчук.

Урочисте відкриття місцевого осередку попередньо планують провести після 10 квітня. До участі в заході будуть запрошені представники ЗМІ, місцева громада, мер міста та посадовці Вишгорода.

Зазначимо, що відтепер "Стоп корупції" практикуватиме нову двоступеневу технологію залучення осередків в організацію, яка буде охоплювати знайомство з потенційними учасниками підрозділу, створення стратегії та обговорення наявних проблем, які потребують привернення уваги громади та подальшого вирішення.

"Ми давно вже взаємодіємо з місцевими активістами. Фокус їх уваги - тендерні закупівлі, комунальне господарство, транспортні перевезення, земельна сфера, незаконні забудови. Кістяк майбутнього осередку - вчорашні студенти вищих навчальних закладів. З правильним баченням майбутнього свого міста. Приємно, що ці молоді люди вирішили стати частиною нашої команди! Будемо підтримувати їх медійно, юридично та іншими осередками "СтопКору". Проблеми усюди схожі. Один на один з крадіями важко. Разом зробимо більше", – підсумував Роман Бочкала.

Читайте також: "Вже за 50! «Стоп корупції» відкрила два нові осередки в центрі України".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X