Скасування пільг для ветеранів АТО: в “Слузі народу” виступили із заявою

Ніякої ініціативи парламенту про скасування будь-яких пільг військовим немає і не може бути. Система пільг буде розділена, а соціальний пакет кожної категорії збільшений. Така пропозиція влаштує всі категорії військових. 

Про це журналістам розповіла депутат від "Слуги народу", глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, передає Діалог.UA.

Вона пояснила: ніхто не повідомляв про те, що буде відбуватися якесь скасування пільг для військових. За її словами, у Верховній Раді розглядають питання про те, щоб розділити ці категорії та виплачувати пільги окремо для військових Збройних сил і для учасників "військових угруповань цивільної служби".

Третьякова запевнила, що статус учасника бойових дій хочуть отримати всі, хто був на Донбасі, але так це працювати не буде. Всього 250 тис. військових є реальними УБД з 370 тис. осіб. Решта – це митники, прокурори, рятувальники та інші. Тепер же в ВР хочуть створити систему, яка буде захищати військових ЗСУ і посилить їхній соціальний статус. Зазначається, що зміни в закон про статус ветеранів війни підготують до 15 листопада.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини