Скандальний адвокат Лікарчук намагається поновитися на посаді через Окружний адмінсуд столиці

Підтримка агрорейдерів, скандальна репутація і співпраця з росіянами з «Газпрому»: колишній ДФС-ник, а нині адвокат Костянтин Лікарчук неодноразово опинявся у центрі гучних скандалів. А нещодавно був позбавлений права на адвокатську роботу через те, що безпідставно облив брудом колег у соціальній мережі. Як одіозний діяч намагається повернути собі мантію та на який бік схиляться ваги Феміди? Дивіться у матеріалі Марії Гураль.

В результаті Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області вирішила (цитуємо):

«Притягнути адвоката Лікарчука Костянтина Ігоровича до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на зайняття адвокатською діяльністю строком на 1 (один) рік».

Likarchuk1
Рішення комісії Фото: скріншот

Сам Лікарчук коментувати ситуацію не бажає.

«Послухайте мене, шановна, я вам сказав: я зі «Стоп Корупції» не спілкуюся. Я вам забороняю на цей номер телефонувати мені та не хочу вас чути», – заявив він журналістці і кинув слухавку.

Зараз пан Костянтин оскаржує рішення комісії адвокатури щодо себе в Окружному адміністративному суді міста Києва. Цей суд вже приймав рішення на користь скандального адвоката. Зауважимо, речниця суду Наталя відмовилась коментувати справу, пославшись на те, що обставини їй невідомі, й запропонувала репортерам надіслати запит.

Цікаво, що як тоді, так і зараз Костянтин Лікарчук не опротестовує факти, через які у нього забрали можливість працювати адвокатом, а суто формально чіпляється до помилок у документах.

likarchuk
Костянтину Лікарчуку вже не вперше закидають порушення адвокатської етики Фото: СтопКор

«Однак навіть в самому рішенні зазначено, що воно скасоване винятково з процедурних питань. Нібито орган адвокатського самоврядування під час вивчення справи вчинив якісь процедурні дії неправомірно. По факту ніхто не оскаржував, і сам адвокат не ставив так питання», – коментує адвокат Світлана Савицька.

Тобто виходить, що формалізм в нашій судовій системі завжди важливіший за саму сутність порушень? Яке рішення ухвалить суд у справі скандального адвоката без права на роботу – дивіться вже у наших наступних випусках.

Нагадаємо, раніше Костянтина Лікарчука звинувачували в маніпуляціях з детектором брехні, звільнили з ДФС за 4 місяці після призначення – за порушення присяги, він був залучений до рейдерської схеми з захоплення агропідприємств «Агрейн» та «Росток-Холдинг». Юрфірма «Кінстелар», де працював Костянтин Лікарчук і яка консультує вітчизняний «Нафтогаз», була помічена у співпраці з російським «Газпромом». А його батько, Ігор Лікарчук, наразі перебуває на лаві підсудних за продаж результатів ЗНО.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини