Скандальну лікарку-онколога, яка відмовилася лікувати героя АТО, підвищили на посаді

Ганна Губарева, український лікар, яка зі скандалом була звільнена через відмову Герою АТО в лікуванні, знову працює. Після того, як скандал стих, її не просто поновили на роботі, а й підвищили.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 13 серпня, стало відомо, що лікарка гематологічного відділення Національного інституту раку Ганна Губарева після гучного звільнення тепер працює секретарем Комісії з питань етики. Про це повідомили представники Центру протидії корупції.

Як відомо, Губареву звільнили у червні поточного року за "неетичну поведінку". Жінка відмовилась лікувати військового Віталія Драгана, учасника АТО. Свою позицію уродженка Донецька пояснила просто – він "вбивав на Сході братній народ".

Тепер же Губарева повернулась до роботи, однак на новій посаді – секретар Комісії з питань етики при національному Інституті раку. Вона відповідатиме за погодження проведення клінічних випробувань в Інституті. За попередніми даними, це один із найприбутковіших напрямів.

Нагадаємо також, раніше у Національному інституті раку навіть публікували вибачення з приводу інциденту з колишнім учасником АТО.

"Адміністрація Інституту Раку ще раз приносить вибачення за некоректну стосовно Віталія поведінку лікаря. Просимо не ототожнювати поведінку вже колишнього лікаря-онколога Ганни Губарєвої з усіма лікарями інституту", – йшлося у повідомленні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини