Скандальний нардеп Кива порадив парламентарям підмітати вулиці – цитата

29.10.2019 17:39

Штраф у 50 тисяч гривень – занадто просте покарання за «кнопкодавство» в Раді. Про це заявив нардеп Ілля Кива в коментарі журналісту «СтопКору» Артему Поліковському.

«Я б говорив тут не про адміністративне, а про кримінальне покарання. Але якщо ви не хочете кримінальної відповідальності – ви знаєте як, громадськими роботами – нехай сволота підмітає вулиці. Чистіше буде – і місту корисніше», – сказав він.

Ілля Кива Фото: «СтопКор»

Зазначимо, сьогодні народні обранці підтримали законопроєкт №2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України».

Проєкт Закону № 2148 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України розроблений з метою забезпечення врахування та відстоювання інтересів українського народу його представниками (народними депутатами України) під час ухвалення Верховною Радою України рішень, а також повноцінне виконання народними депутатами України наданих їм повноважень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X