Скандальний керівник Першого аграрного кооперативу будує елітний ресторан для цивільної дружини

25.07.2018 08:30

У той час, коли політики не соромляться зізнаватись, що живуть на кошти "коханої жінки", справжній чоловік, готовий кинути до ніг обраниці півцарства та власний ресторан у сердці столиці, мав би викликати захоплення. Якби не декілька "але" та питання звідки нього оці півцарства та кошти на елітний ресторан в центрі Києва.

Нагадаємо, наприкінці 2015 р. кооператив під керівництвом Андрія Гордійчука, завищивши ціну на молоко, витіснив всіх конкурентів, а згодом просто перестав платити селянам. Останні виплати датуються лютим цього року. Втім, займатися кооперативом в пана Гордійчука зараз, ймовірно, немає часу. Після того, як перед селянами почали накопичуватися борги, він формально залишив керівництво структурою. Але своє нове захоплення відкрив для себе трохи раніше.

Цікава інформація для селян, яким у кооперативі розповідають, що немає чим платити борги за молоко. Саме в той час, поки вам це розповідають, на ім’я дружини очільника кооперативу реєструється ресторан у будівлі просто у серці Києва, де нерухомість – дуже дороговартісна.

Ресторан зареєстрували торік. Називатися він буде «Ліан». Якщо його охрещено не на честь рослини, то схоже на те, що назва його складається з перших двох букв імен – Ліза – це третя дружина пана Гордійчука, та, власне, Андрій.

До речі, у дружини Гордійчука Єлизавети ресторан – не єдине захоплення. Є ще, наприклад, магазин спідньої білизни у центрі міста. Команда «Стоп Корупції» вирушила туди, аби спитати у дружини – де ж знайти її чоловіка. Проте говорити з журналістами пані Ліза відмовилася.

За інформацією «СтопКору», зі своєю третьою дружиною Андрій Гордійчук офіційно не розписаний. А все тому, що із попередньою «другою половинкою» Ганною триває процес розлучення. Втім, навіть у цьому разі депутат зобов’язаний вказувати їхнє спільне майно у декларації. Але пан Гордійчук не позначив навіть, що проживає з жінкою і має спільне домашнє господарство, не кажучи вже про спільні гроші, автівки та квартири. Натомість сама Єлизавета не приховує громадянського шлюбу. На своїй сторінці у соціальній мережі вона вказала прізвище Гордійчук.

Більше про це дізнавайтесь зі спеціального сюжету «Стоп Корупції»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X