Скандал в Олевській ОТГ: пайовики міськспоживспілки звинувачують голову в корупції

Жителі Олевської ОТГ звернулися за підтримкою до координатора ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині. Пайовики Олевського міського споживчого товариства обурені: без їхнього відома керівництво розпродає та передає у власність голови магазини. Про це повідомив координатор «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв.

Фото: Олевськ онлайн

«Пайовики заявляють, що керівник спілки Ольга Сорока узурпувала владу та є одночасно керівником в Олевській районній спілці споживчих товариств, Олевському міському споживчому товаристві, а також є головою Кишинського сільського споживчого товариства та Лопатицького сільського споживчого товариства. Користуючись довірою пайовиків, керівниця організацій, її сім’я та наближені особи за допомогою шахрайських схем стали власниками нерухомості», — повідомляє Олександр Ігнатьєв на своєму ресурсі «Олевськ онлайн».

Ревізори Житомирської облспоживспілки ще на початку 2020 року виявили факти шахрайства. Сорока Ольга Іванівна передала у власність фірми свого сина частину торгового центру «Уборть» у самому центрі Олевська площею близько 500 квадратних метрів. Утім, обласне управління заплющує очі на дії голови Олевської райспоживспілки, кажуть жителі Олевської ОТГ.

Фото: Олевськ онлайн

Житомирські активісти дізналися, що Ольга Сорока особисто стала власницею ще одного приміщення в центрі міста Олевськ — магазину на вул. Володимирській, 1. Магазин оформлений на ФОП Сороку Ольгу Іванівну та здається в оренду одній з аптечних мереж.

Своєму синові Олександру Колядичу без відома пайовиків голова міськспоживспілки продала магазин споживспілки на вулиці Пушкіна, 44 в місті Олевськ за… 56 000 гривень.

Нерухомість, на переконання розслідувачів, приносить дохід від орендної платні. Вони порахували, що підприємець, який орендував магазин у міськспоживспілки, виплатив ФОП Колядич О.В. уже кілька сотень тисяч гривень орендної плати.

Цікаво, що ощасливлений нерухомістю родич голови спілки  ще й подвійну зарплатню отримував. Як довідався Олександр Ігнатьєв, Сорока оформила свого сина-підприємця до штату райспоживспілки водієм, а в міськспоживспілці він отримував зарплату як охоронець.

«СтопКор» звернувся до Ольги Сороки за коментарем з приводу звинувачень на її адресу. Утім жінка кинула слухавку, як тільки почула про журналістів. І не відповідала на дзвінки. Вважаємо таку позицію красномовною відповіддю на прохання прокоментувати звинувачення.

Про вказані факти пайовики повідомили керівництву всеукраїнської та обласної споживкооперації. Про факти з ознаками кримінальних правопорушень написали заяви в правоохоронні органи.

Ошукані пайовики звернулись до ГО «Стоп корупці» в Житомирської області з проханням допомогти їм зупинити рейдерство і доведення до банкрутства споживчих спілок.

«Готуються звернення керівництву правоохоронних органів», - повідомили житомирські антикорупціонери.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини