Скандал у виші Донецька: студенти-медики шоковані фейковими дипломами “ДНР”

01.07.2019 11:47

Студенти-медики, які закінчили вищий навчальний заклад в окупованому Росією Донецьку, прийшли на церемонію вручення дипломів і були шоковані обманом бойовиків "ДНР", які обіцяли їм документ російського зразка. 

У соціальних мережах показали недійсні дипломи випускників медичного університету в окупованому Донецьку. Інформація про це з'явилася на сторінці "Тимчасовий Донецьк" в Twitter.

У Мережі пишуть, що після вручення свято було зіпсоване: багато хто після отримання диплома почали істерично кричати прямо в залі. А після закінчення заходу випускники та їхні батьки пішли на розбірки до ректора, щоб з'ясувати, чому обіцяли одне, а отримали інше.

Раніше Кремль обіцяв видати дипломи випускникам медичного університету в Донецьку іншого зразка – як в медичному виші Пітера. Ба більше, перевірка показала, що в російській базі отримані дипломи з окупованого Донбасу не значаться, адже фактично такого університету в Росії не існує, тому його документи не мають відношення до дипломів російського зразка.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини